Oświatowo to projekt ekspertów ECRK Białystok, którzy od 2004 roku wspierają polskie szkoły i placówki oświatowe

Jest to portal oświatowy, który powstał jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Znajdą Państwo na nim mnóstwo przydatnych informacji i wskazówek niezbędnych w bieżącej pracy dyrektora jednostki oświatowej. Poruszamy tematy stricte prawne, analizujemy przepisy, ale także zajmujemy się metodyką nauczania, dobrostanem pracowników oświaty, pomocą psychologiczno-pedagogiczną, nadzorem pedagogicznym przedstawiamy opinie pracowników naukowych na różne tematy związane z edukacją.

Odpowiadamy na Państwa pytania, pomagając poruszać się w gąszczu przepisów oświatowych, prawie pracy, prawie autorskim, ochronie danych osobowych i innych, które dotykają szeroko rozumianej oświaty.

Wspieramy Państwa aktualną dokumentacją (wzorami procedur, uchwał, zarządzeń, dokumentów), bazą aktów prawnych, a także kalendarzem istotnych wydarzeń.

Piszemy, nagrywamy podcasty, nagrywamy filmy tematyczne, aby ułatwić Państwu zdobywanie wiadomości i zainteresować ważnymi informacjami. A także zapraszamy na konsultacje. Do Państwa dyspozycji w określone dni i godziny są: Bożena Browarczyk, Dominik Linowski, Jacek Miklasiński i Dariusz Skrzyński.

Żywimy nadzieję, że portal będzie stanowił dla Państwa źródło wiedzy pomocnej w rozwiązywaniu codziennych problemów szkolnych, a o jej rzetelność będą dbali nasi autorzy, o których więcej przeczytają Państwo TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół Oświatowo

Witamy!

Zaloguj się na swoje konto poniżej

Stwórz nowe konto!

Wypełnij poniższe formularze, aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło

Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, aby zresetować hasło.

Czy na pewno chcesz odblokować ten post?
Do odblokowania : 0
Czy na pewno chcesz anulować subskrypcję?